Profesjonalne dekorację z balonów na różne okoliczności we Wrocławiu


ŚCIANKI BALONOWE

Robimy ścianki z balonów do zdjęć, strefy foto, na zamówienie. Ścianki dekorowane z balonów naszym profesjonalnym dekoratorem, który wybierze balony różnych kolorów i faktur do dekoracji. Przy tworzeniu naszych autorskich dekoracji również używamy różne inne materiały: kwiaty, folie, cekiny, misie pluszowe, tasiemki i td.

BUKIETY Z BALONÓW

Bukiety z balonów – to balony o różnych kształtach napełnione helem albo zamontowane na specjalnych stojakach.

Bukiety z balonów są doskonałym sposobem na uatrakcyjnienie każdego wydarzenia dzięki naszemu wyjątkowemu wyborowi pięknych balonów na każdą okazję. Również posiadamy mnóstwo dodatków do tworzenia naszych dekoracji: wstążki, kokardki a nawet misie pluszowe! 

Opowiedz nam o swoich potrzebach, a zrobimy coś wyjątkowego!


CHMURKI Z BALONÓW

Jednym z niesamowitych dodatków do dekoracji na przyjęcia są chmurki balonowe. Kolorowe albo pastelowe chmurki z balonów tworzą radosną atmosferę i przynoszą dzieciom tak samo dużo radości jak urodzinowy tort. W naszych aero-decoracjach występują one w setkach kombinacji kolorów i kształtów. 

Nasze chmury balonowe można dostosować tak, aby idealnie pasowały do okazji — od urodzin po wesela. Napewno będą tematem rozmów dla gości i miejscem gdzie każdy będzie chciał zrobić sobie fotkę!

Chmurka balonowa również dobrze pasuje jako wyjątkowy prezent. Nie zajmie tak dużo miejsca jak ścianka  bo do jej montażu nie jest potrzebny metalowy stelarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *